Zmákni 11 zásad,a jsi Number One !:)

1. dubna 2013 v 12:14 | Majki |  Body
1) Drastické diety ti nepomohou, naopak si jimi uškodíš! Je to dokázané!
2) Kdo nic nejí, nezhubne! Tělo prostě zastaví a zpomalí spalování. Narušíš si ale metabolismus a tělo bude už navždy v pozoru, a jakmile ho zase odstřihneš od jídla, vrátí ti to jojo-efektem - kily navíc!
3) Pizza, hamburgery a spol. jsou jednou týdně úplně OK, pokud se jinak stravuješ zdravě, ale cpát se tím denně, bude z tebe koule!
4) Čokoláda je fajn! Hlavně tedy ta hořká s vysokým procentem kakaa. Je dravější, obsahuje míň cukru než mléčná čokoláda a lékaři ji dokonce doporučují! Hurá, ne?
5) Pitný režim není je pro sportovce! Když budeš hodně pít, budeš mít hezkou pleť, vyplavíš z těla škodliviny a utišíš malý hlad i nezvladatelnou chuť na sladké! Nauč se vypít alespoň 2 a půl litru denně a uvidíš, co se bude dít!
6) Nejvíc se má jíst po ránu. Pořádná snídaně je základ. Na oběd ale musíš také myslet a rozhodně se nedobývat párky v rohlíku nebo chlebíčky! Dej přednost: těstovinám, rýži, libovému masu, zelenině a vařeným bramborám.
7) Totálně se zříct tuků je nesmysl! Zhruba 70 g "správného" tuku tvé tělo dokonce denně potřebuje, aby správně fungovalo, vytvářelo hormony a přijímalo vitamíny.
8) Jez v klidu a jídlo si užívej! Nejez vestoje, nečti během jídla, nedívej se na televizi ani netelefonuj. Jinak vůbec nezaznamenáš, že už jsi najedená.
9) Denně bys měla jíst 5x, takže počítej: snídaně, svačina ve škole ( ta je hodně důležitá ), oběd, menší svačina - klidně jen ovoce nebo zelenina a večeře!
10) Večer bys měla jíst jen lehce, a to nejlépe tak čtyři hodiny před tím, než jdeš spát. Máš tak spoustu času strávit večerní jídlo a tělo může při spánku více odpočívat.
11) A tip pro mlsouny nakonec! Gumoví medvídci neobsahují žádné tuky. Jsou proto skvělou náhražkou na mlsání. A ještě něco pro eis-maniaky: ovocné ( vodové ) zmrzliny jsou určitě méně kalorické než ty smetanové. I mlsat se dá zdravě!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti tento blog?

Ano 41.1% (44)
Ujde 30.8% (33)
Ne 28% (30)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.