S Kámoškou

19. března 2013 v 19:36 | |Lucina| |  Proti Nudě
jsi s kamarádkou a nudíte se? tak to ani náhodou! chtěla bysi snad trvátit čas s nějakou kámoškou se kterou sedíte na gauči a díváte se na televizi nebo na střídačku hrajetu hru? já teda osobně ne,protože to není žádná zábava.tady je pár typů:
1) uvařte si něco dobrého
asi jsi o tom ještě neslyšela,ale fakt to funguje.nakupte si suroviny a něco upečně z kuchaři společně.a když to jídlo neumíte je to ještě lepší.nebo rovnou si můžete ten recept vymyslet,ale s mírou... pusťte si hudbu,tancujte si u toho a dělejte různé blbinky.je to vážně zábava a když se vám to povede může to být skvělý zážitek.
*já jsem to s kámoškou zkoušela a je to fakt skvělé.pekli jsme dort podle naší fantazie a hodně jsme se nasmály.fakt to doporučuju...*

2) vyrazte spolu na nákupy
i když nemáš moc peněz,je to velká zábava.můžeš si koupit co chceš a kamarádka ti aspoň řekne že je to skvělí,když si něcou vyzkoušíš.za to třeba máma nebo táta ti naschvál řekne že je to hrůza jen proto aby sis to nekoupila.a navíc s kamarádkou můžete projít celé město a vyzkoušet si doslova všechno.ale zkus taky vyzkoušet něco fakt crazy co se k tobě moc nehodí nebo si to nikdy o to neměla zájem.
*já jsem třeba kdysi nosívala jenom tenisky a nic jiného.když jsem byla v obchodě s kámoškou,jsem ze srandy vyzkoušela maxi jehly a nejraději bych si je koupila.musím uznat že byla stranda vydět třeba kámošku jak na nichneumí chodit nebo dokonce se zasmát sama sobě,je skvělé.*
3) nakreslete spolu jeden obrázek
když si vezmete jeden papír a obě budete na něj kreslit zároveň,může to být velk zábava.zapnout si hudbu zpívat si i když to třeba neumíš.čím míň umíš zpívat,tím víc je to crazy.
*hezký typ: můžete si vzít papír nějaké fixy,celý ho počmrkat a potom něco vkreslovat černou lihovkou.nebo třeba si udělat v půlce papíru svisle čáru a kažá z jedné strany nakreslit nějaký stejný obrázek ale pouze z půlky.*

4)šílená noc
přespěte u jedné z vás a udělejte si pořádně šílený den i večer.odpoledne se můžete třeba fotit,nahrávat video,jen tak blbnout nebo jít třeba ven.potom kvečeru si pustit hudbu,obléct se do pyžama,nebo v čem spíš a házejte po sobě gtřeba plyšáky.nebo se můžete prát polšáři a přitom skákat po posteli.večer je nejlepší si udělat klid.jestli bydlíš v přízemí nějakého paneláku,máš výhodu nad těmi co bydlí ve vyších patrech.ale ve výhodě jsou také jedno patrové domy nebo půldomky co mají pokoje v přízemí.pusť si hudbu,né moc na hlas a sedněte si spolu na parapet z venku.NEDOPORUČUJU TĚM CO BYDLÍ VÝŠE NEŽ V PŘÍZEMÍ,JAKO TŘEBA JÁ V 11 PATŘE !!! nejlépe je si pustit nějakou sladkou hudbu jako je třeba od markooz-ve slovech pravdy a lži / milovat je umění..skvěle se to hodí.přemýšlejte o tom co máte rádi,co byste nejraději udělali a nebo hrajte moji oblíbenou hru.řekneš třeba ovoce nebo zelenina? ona musí říct co má radši.potom ti dá zase otázku ona,třeba kluci s hnědými očima nebo modrýma? a ty musíš odpovědět.je nejlepší když ti kamarádky odpoví na otázku říct i svůj názor nebo co by sis vabrala ty.

5) salon krásy
jděte k jedné z vás a vytáhněte si třeba malovátka.posaď si kamarádku na židli a nějak ji namaluj,potmo ji třeba učeš a vyžehli vlasy.pak ji vyfoť a vyměňte se.pokaždé si udělejte aspoň jednu fotečku.můžete zkoušet různé styli jako třeba šílený nebo klídný,vlasy můžeš nechat rozpuštěné nebo jí je nějak zamotat do drdolu a tak.při šílené hudbě a menším tanečku při tom se hodně zasmějete.a jestli se nebojíte meke-upu si sedněte naproti sobě a všechny malovátka co máte si rozhoďte mezi sebe.pak obě zavřete oči a zároveň se po slepu namalujte.vyjde vám něco fakt šíleného a srandovního.když máte třeba rťenku až někde na nose nebo třeba stíny na čele,se určitě zasmějete jedna druhé a pak i sobě až se uvidíte v zrcadle..
*je to velká sranda*

6) házejte si s prezervatifem
kupte si normálně s kámoškou kondom v nějaké drogerií,aby to nevypadalo moc divně.potom si ho doneste dom,rozbalte,natáhněte ho na kohoutek a pusťte vodu.zastavte až bude kondom vypadat něco jsako klobása.pořádně ho zasukujte a může te si jít házet.nepraskne vám ať s ním házíte jak koliv a je s ním sranda,protože když ho chytneš se ti ve většině obmotá kolem ruky.
*skvělá zábava,ale nedoporučuju nikomu kdo má dlouhé nehty,nebo rovnou gelové nehty.může lehce prasknout.*

doufám že to bude stačit a užijete si skvělou zábavu.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.