Jak si užít podzim

19. března 2013 v 19:35 | |Lucina| |  Proti Nudě
tak a je to tu, PODZIM... jestli ti přijde nejvíce obyčejný ze všech ročních období,tak se pleteš.na podzim si hodně odpočineš.můžeš chodit na procházky tím krásným listím a ten čerství vzduch ti pořádně pomůže.i když každé roční období je krásné a má svoje mouchy,podzim je hlavním obdobím odpočinku a relaxace.

jak si ho můžeš naplno užít a přitom si pořádně odpočinout?
tady jsem si pro tebe nachystala pár dobrých typů,jak si užít podzim:

1)KOUPEL
mrholí a je nechutná zima?tak si dopřej pořádnou horkou koupel a můžeš si do vany přilít i voný olejíček nebo relaxační sůl.pusť si svou oblébenou hudbu,zavři oči a odpočívej co můžeš.nezatěžuj hlavu blbostma a problémy.přemýšlej nad něčím hezkým,třeba jak se procházíš po pláži při západu slunce,jak lehce zafouká vítr a rozechvějí se ti vlasy.požij svou fantazii a uvidíš že budeš ve skvělé náladě.

2)HORKÁ ČOKOLÁDA
jestli je velká zima a pořádný slejvák,tak si uvař třeba horkou čokoládu,zabal se do nějaké teplé deky a nech si otevřený balkon nebo okno.koukej se ven do toho deště,poslouchej co se děje venku a odpočívej při tom.

3)PSANÍ DENÍČKU
máš smutnou náladu?tak si zales do svého pokojíku,zabal se do teplé deky a piš do svého deníčku co tě napadne.třeba napiš co si celý den dělala,co ti kdo řekl,čím tě kdo potěšil a tak.můžeš psát různé básničky,citáty nebo si rovnou kreslit.pasaní a malování hodně uklidňuje.

4)PROCHÁZKY,LISTOVÁ VÁLKA A CUKRÁRNA
tak ty jsou skvělé na podzim.jestli se nudíš tak zavolej kamarádce/kám a vyrazte společně na procházku barevným podzimem a potom třeba do cukrárny.svěží vzduch a barvy podzimních listů nejen potěší,ale také tě uvolní.není špatný nápad udělat se svou kámoškou/ami listovou válku.je to veliká legrace a to že je to jen pro malé děti není vůbec pravda.potom když si zajdete společně do cukrárny na čaj a nějaké cukroví je taky příjemný zážitek.

5)POHODLÍČKO
skvělé pohodlí si můžeš udělat také když si sedneš na gauč,zachumláš se do deky a budeš si číst svoji oblíbenou knihu.a jestli nejsi zrovna typ co si rád čte tak si můžeš pustit nějaký veselí film nebo nějakou romantiku.když si k tomu dáš třeba čaj a sušenky tak se skvěle uvolníš a nebudeš se nudit.

6)POŠTĚNÍ DRAKŮ A SBÍRÁNÍ LISTŮ
pouštění draků a sbírání listů? co to je? né dělám si srandu.poštění draků je skvělé a obzvlášť když si vyrobíš vlastního draka.fantazii se meze nekladou,tak proč si ho neudělat podle té vlastní.a sbírání barevných listů? no jo, klasika.musíš pořádně otevřít oči a vybírat ty co tě nejvíc zaujmou.je jich přece spusta.určitě tě nějaký zaujme.

7)ČAJ PODLE VLASTNÍ HARMONIE
máš ráda čaj? tak proč si ho neudělat podle vlastní harmonie? je to v celku snadné,ale potřebuješ a to malé čajové sítko,ovoce a nějaké koření.jednoduše si uvaříš vodu a naliješ ji do velkého hrnku.na hrnek položíš sítko tak aby zasahovalo do vody a nakrajíš ovoce,které vložíš do sítka.není špatný nápad dát tam i namletou skořici.ale nepřežeň to...

tak to je asi z těch rad na podzim vše.ale jestli znáte ještě nějaký typ na podzim nebo na nějaké jiné roční období,tak prosím piště.jo a ještě něco jestli znáte ještě něco nového tak to připíšu do článku a přidám zdroj...dyžtak díky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.