15 věcí co Kluci nesnesou

19. března 2013 v 19:11 | |Majki| 19.3 2013 - 19:11 |  girls ♀
ve škole se bavíš jen s holkama a na kluky ani nekoukneš? tak to né holka.kluci jsou prý obačs lepší dokonce holky.ale není to vždycky pravda.někdy jsou holky stejné jako kluci.ale to přece neznamená že se jim budeš vyhýbat obloukem jako by měli smrtelný mor.jestli nechceš být ve škole za bačkoru,tak si s nimi musíš začít povídat a chápat je.jejich a náš svět se zastak moc neliší.chodí do školy,chodí ven,fotí se,hrajou hry,kecají s polu,radí si a tak dále,ale to bych asi mohla pokračovat do nekonečna.no nic když se tohohle budeš držet,tak si ten zkažený vztah s kluky napravíš.
1.nechoď zmalovaná
kluci mají rádi buď nenamalované nebo jen trošku upravené holky.ostře modré stíny na očích a rudé rty ti na kráse nepomůžou.budeš spíž vypadat jako by si přišla z cirkusu.vyzkoušej třeba jen řasenku nebo lesk.málo je někdy více.
2.nechovej se panovačně a namyšleně
kluci mají rádi holky co jsou v pohodě a nejsou namyšlené.chodit po celé škole s plyšákem hallo kitty v ruce a s každou kámoškou se zdravit pusou na líčko je moc ujetý.
3.neříkej před nimi že držíš dietu a tak
to je fakt nezajímá.byla by jsi jedině za šaška.kluci si rádi popvídají s normálníma holkama a né s žádnými fiflenami co drží diety.
4.nemluv pořád o sobě
kluci nemají rádi holky co pořád melou o sobě.zkus chvíli poslouchat i ty jeho.
5.nepomlovej před nimi
jestli máš takovou nutnost někoho pomlouvat,atk určitě né před ním.kluci nejsou žádné drbny.
6.neboj se ho zeptat
jestli s ním sedíš nebo aspoň poblíž a nebudeš vědět třeba nějaký příklad,neváhej a zeptej se ho.když mu řekneš třeba,prosim tě,jak je ten příklad? tak jestli ho bude vědět tak ti určitě poradí.
7.nechápeš? on ti to vysvětlí
jestli něco nechápeš a sedíš vedle kluka,normálně se zeptej a jestli to on sám bude chápat,tak by ti to měl zkusit vysvětlit.
8.neboj se mu napsat na chat,ale zase ho neotravuj v jednom kuse
jestli ho uvidíš na chatu,tak mu klidně napiš třeba ,,ahoj,jak je?" ale zase ho s tím neotravuj.když ti neodepíše,nedělej z toho drama.a nepiš mu každý den pokud to nebude chtít,abys mu nepřišla otravná.
9.neoblíkej se moc jako kluk
kluci s hodně s takovýma holkama rozumí,ale moc je nepřitahují.kluci nechtějí chodit s klukama.
10.kluci nemají rádi moc chytré holky nebo rovnou šprtky
nemusíš ze sebe dělat rovnou blbou blondýnku.stačí jen když na to nebudeš tolik upozorňovat.
11.buď sama sebou
na nic si nehraj.neříkej že třeba ,,každý den chodím do pěkně drahého obchodu a nakupuju hadříky",když to není pravda.to si uděláš spýž jenom ostudu.
12.zkus si víc věřit
nespoléhej pořád na ostatní.ti lidé co stojí kolem tebe nejsou ty.zkus jednou taky rozhodovat sama za sebe.
13.nestřídej kluky jako ponožky
tak to fakt ne.kluci nejsou ponožky abys je mohla střídat každý den.
14.nedělej před klukama že jsi něco
tak to ani náhodou.kluci mají rádi holky co jsou v pohodě.takže na pěkné držení těla,hezké oblečení a šminky rychle zapomeň.jak se chováš mezi pří´áteli tak se chovej i před kluky a uvidíš že to půjde líp.
15.tajemství je tajemství
když ti nějaký kluk řekne tajemství,né že hned za rohem to někomu vykecáš.stejně jako u holek,tak i u kluků je to stejné.nikdo nemá rád prozrazená tajemství.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.